ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 50 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA nám. SNP - kancelárie 84,5 m2 + balkón, 1.014 eur/mes., komplet cena.

Cena:
1 014,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Námestie SNP
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 85 m2
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame k prenájmu samostatný kancelársky blok o celkovej výmere 84,5 m2, pozostávajúci z predsiene, 4 nepriechodných kancelárií a kúpeľne s toaletou na 6.poschodí polyfunkčného objektu v centre mesta. 2 kancelárie majú výhľad na nám. SNP a ďalšie 2 sú situované do átria, z toho jedna má balón. Dispozičné riešenie (pôdorys), jednotlivé výmery a fotografie - viď. fotoalbum. Kancelárske priestory spĺňajú všetok potrebný štandard z hľadiska prevádzky, ako aj vizuálneho vnemu. Na viac sú vhodné aj k prenocovaniu (kúpeľňa s vaňou), v prípade potreby takejto požiadavky.

Objekt je monitorovaný kamerovým systémom. Prístup pre personál a klientov je 24 hod, 7 dní v týždni.

Iné charakteristiky:
Podlaha: plávajúca. Okná: hliníkové. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Výhody: slnečné kancelárie, príjemné a tiché prostredie, veľmi dobrá dostupnosť MHD, v blízkosti výborné stravovacie možnosti.

Cena:
• Nájom (8 eur/m2/mes.): 676 eur/mes.
• Služby a energie (4 eur/m2/mes.): 338 eur/mes.
• Cena celkom: 1.014 eur/mes. – cena konečná pre neplatiteľa DPH, platiteľ DPH + 20%.
• Komplet cena, neplatíte províziu pre RK.

Parkovacie možnosti sú aj priamo v objekte v cene 120 až 150 eur/mes. vrátane DPH – podľa aktuálneho stavu voľných miest a umiestnenia podľa podlažia.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...