ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 48 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA nám. SNP - kancelárie 84,5 m2 + balkón v centre Bratislavy.

Cena:
676,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Námestie SNP
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 85 m2
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 3
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame k prenájmu samostatný kancelársky blok o celkovej výmere 84,5 m2, pozostávajúci zo 4 kancelárií a zázemia (+ balkón), na 6.poschodí polyfunkčného objektu v centre mesta. Dispozičné riešenie (pôdorys), jednotlivé výmery a fotografie - viď. fotoalbum. Priestory sú reprezentatívneho charakteru, keďže majú aj vlastnú kúpeľňu, sú vhodné aj k prespaniu, tu zamestnanej osoby. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom so stálou službou. Prístup pre personál je 24 hod, 7 dní v týždni služobným vchodom, hlavný vchod je v prevádzke v čase 7 až 22 hod. Priamo v objekte je situovaná aj kaviareň a v blízkom okolí je množstvo reštaurácií, kde v prípade potreby môžete posedieť s klientom.

Podlaha: plávajúca. Okná: hlinníkové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: slnečné, tiché prostredie.

Cena nájmu je (8 eur/m2/mes) 676,- eur/mes. K cene treba prirátať cenu za služby a energie, a to (4 eur/m2/mes) 338 eur/mes.

Cena celkom: 1.014 eur/mes.

Parkovacie možnosti aj priamo v objekte 150 EUR/mesiac - podľa aktuálneho stavu voľných miest.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...