ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 52 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Zahradnícka - 1066,48 m2 - Fitness klub - Šport klub.

Cena:
8 500,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Záhradnícka
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: neuvedené
Podlahová plocha: 1066 m2
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 8
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame priestory vhodné pre prevádzku fitness centra alebo inak zameraného športového klubu, a to v objekte s prístupom z ulíc Zahradnícka a Palkovičova. Dlhé roky tu bolo prevádzkované fitness (známa úspešná značka Fitinn), lokalita je v tomto smere zvyknutá na existenciu fitness klubu v daných priestoroch:
• rozloha vnútorných priestorov pre zriadenie športovej prevádzky 1066,48 m2,
• rokovacia cena nájmu 8 eur/m2/mes + služby 2 eur/m2/mes + voda a elektrika 1500 eur/mes, ceny sú bez Dph,
• objekt je plne vyťažený, silno frekventovaný a nachádza sa tu okrem iného aj reštaurácia, potraviny BILLA, Radošínske naivné divadlo, pošta atď
• v prípade záujmu a dohody sa priestory uvedú do požadovaného stavu,
• k vnútorným priestorom prislúcha rozmerná terasa, ideálny priestor pre rozšírenie služieb fitness baru v letných mesiacoch.

Ostatné základné charakteristiky:
Priestory sa nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Oddelené WC.Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta.Výhody: slnečné, pekný výhľad, obchody, reštauračné zariadenie.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0911 071 707
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...