ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 48 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA nám. SNP – kancelárie 208 m2 + veľká terasa.

Cena:
1 664,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Námestie SNP
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 8
Podlahová plocha: 208 m2
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: 25
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom veľmi pekný kancelársky samostatný blok v objekte s výťahom v absolútnom centre Bratislavy, na námestí SNP (7 kancelárií + recepcia – pôdorys, viď. fotogaléria). Objekt je zrekonštruovaný, monitorovaný kamerovým systémom. Kancelárie majú vlastné sociálne zázemie: oddelené pánske a dámske toalety, sprchovací kút. Priestory sú klimatizované, vybavené počítačovou sieťou, telefónnymi prípojkami a internetom s optickým káblom. Jednotlivé kancelárie majú ideálny proporcionálny tvar, príjemný vzhľad s plávajúcou drevenou podlahou a veľmi dobre presvetlenie. Terasa a jedno krídlo kancelárií sú situované do átria domu, čo zabezpečuje vysoký stupeň súkromia a príjemné tiché prostredie. Druhé krídlo kancelárií je situované do ulice, avšak kvalitné hliníkové okná, ako aj značná výška od ulice, a to 6.np, zabezpečujú tiež tichú prevádzku. Prístup pre personál je 24 hod každý deň. K dispozícii je aj bezplatne zasadačka, ktorú je možné po dohode so správcom využívať na vopred dohodnutý termín. Podľa obsadenosti sa dá priamo v objekte prenajať parkovacie miesto za mesačný poplatok 100 eur/mesiac/automobil. Priamo v objekte sa nachádza kaviareň, kde je možné v príjemnom prostredí prerokovať s klientom potrebné záležitosti a čo sa týka stravovacích možností, v blízkom susedstve je ich bezpočetné množstvo.

Cena nájmu: 208 m2 x 8 Eur/m2/mesiac = 1.664.- Eur/mesiac
Cena energií a služieb: 208 m2 x 4 Eur/m2/mesiac = 832.- Eur/mesiac
Cena celkom: 1.664.- Eur/mesiac + 832.- Eur/mesiac = 2.496.- Eur/mesiac

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...