ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Dunajská – Open space + 6 kancelárií + zasadačka + serverovňa 325,92 m2.

Cena:
5 200,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 9
Podlahová plocha: 326 m2
ID inzerátu: 26
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom veľmi pekné kancelárie v centre Bratislavy, na Dunajskej ulici, v administratívnom objekte s recepciou (informačná služba + čakacia zóna pre klientov) a výťahom. Kancelárie, ako aj objekt samotný spĺňajú všetky potrebné štandardy na vytvorenie reprezentatívneho sídla alebo pobočky Vašej firmy.

Samostatný kancelársky celok s vlastným sociálnym zázemím (oddelené pánske a dámske toalety + kuchynka) sa nachádza v budove na 5-tom poschodí. Jednotlivé kancelárie majú ideálny proporcionálny tvar, príjemný vzhľad a sú komplet klimatizované. Časť kancelárií je situovaná do dvora domu, čo zabezpečuje vysoký stupeň súkromia a príjemné tiché prostredie. Druhá časť kancelárií je situovaná do ulice, avšak kvalitné hliníkové okná, ako aj značná výška od ulice, a to 5-te poschodie, zabezpečujú tiež tichú prevádzku.

Objekt je plne zrekonštruovaný, monitorovaný kamerovým systémom. Parkovanie v rámci objektu a priľahlého vonkajšieho parkoviska je za cenu 130/150 EUR/mesiac za mesiac (exteriér/interiér) bez DPH.

Benefity: top adresa, slnečné kancelárie (kvalitné hliníkové okná), výborné stravovacie možnosti v okolí, výborná dostupnosť MHD, non-stop prístup (24/7), strážna služba, kompletné zasieťovanie, bezproblémový internet.

Cena mesačne – neplatíte províziu pre RK – cena bez DPH:
• Nájom kancelárií vrátane energií a služieb =16 EUR/m2/mesiac.
• Nájom daného administratívneho celku = 5.200.- EUR/mesiac.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...