ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Dunajská - kancelárie od 16, 20, 30, 41 m2 až po administratívne celky.

Cena:
267,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 17 m2
ID inzerátu: 28
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárie v centre Bratislavy na Dunajskej ulici od cca 16, 20, 30, 41 m2 až po kancelárske celky. Kancelárie spĺňajú všetky potrebné štandardy pre kancelárske práce a nachádzajú sa vo viacpodlažnej budove s recepciou (informačná služba + čakacia zóna pre klientov) a výťahom. Kancelárie majú veľa denného svetla, sú dobre dispozične riešené a príjemného vzhľadu s kobercovými podlahami alebo s plávajúcimi drevenými podlahami. Parkovanie v rámci objektu a priľahlého vonkajšieho parkoviska je za cenu 130/150 EUR/mesiac za mesiac (exteriér/interiér). Sociálne vybavenie: WC + kuchynka spoločné v rámci administratívneho celku na podlaží.

Benefity: top adresa, slnečná, výborné stravovacie možnosti v okolí, výborná dostupnosť MHD, non-stop prístup, strážna služba, zasieťovanie, internet.

Cena kancelárií = 16 EUR/m2/mesiac bez DPH (rôzne výmery, viď. pôdorys vo fotogalérii) – obsadenosť v RK – neplatíte províziu pre RK:
• Kancelária výmery 16,7 m2 = 267 EUR/mesiac bez DPH .
• Kancelária výmery 20,7 m2 = 331 EUR/mesiac bez DPH.
• Kancelária výmery 30,52 m2 = 488 EUR/mesiac bez DPH.
• Kancelária výmery 41 m2 = 656 EUR/mesiac bez DPH.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...