ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Plynárenská NOVOSTAVBA – Moderný administratívny objekt.

Cena:
1 690 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Plynárenská
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 529 m2
ID inzerátu: 39
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Základné údaje:
• Cena je 1.850.000.- Eur bez DPH vrátane 10 parkovacích miest v hodnote 160.000.- Eur bez DPH. Objekt sa predáva iba spolu so všetkými p.m.
• 5 p.m. je pred objektom, 4 p.m. je v areáli zdielanom so susedným bytovým domom a jedno p.m. je garážovom suteréne susedného bytového domu.
• Celkom 2 nadzemné podlažia s výťahom o celkovej úžitkovej ploche 529,11 m2.
• Výmera 1.np je 269,46 m2, výmera 2.np je 259,65 m2.
• Jednotková cena vzhľadom k celkovej úžitkovej ploche je 3.194.- EUR/ m2.
• Plocha pozemku je 792 m2.

Popis:
Tento moderný Administratívny objekt prešiel radikálnou rekonštrukciou, prakticky je zrovnateľný s novostavbou. Na požiadanie pošleme technickú správu a architektúru, tiež ekonomiku. Je postavený na vlastnom pozemku, napojený na elektrickú, vodovodnú prípojku, ako aj sieť verejnej kanalizácie. Objekt je plne klimatizovaný, zasieťovaný (pc, internet). Konštrukcia objektu je zmiešaná a k domu vedie asfaltová prístupová cesta. Podlaha: koberce (kancelárie) a dlažba (recepcia, kuchynka, toalety a pod.). Okná: hliníkové, slnečné kancelárie. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút + sedenie.

V Administratívnom objekte, ktorý sa vyznačuje výborným dispozičným usporiadaním, sa na 1.np/prízemie nachádza 6 kancelárií s kompletným sociálnym príslušenstvom (toalety, kuchynka) a je tu priestor pre vytvorenie recepcie, ktorá momentálne nie je zavedená. Na 2. np sa nachádza 7 kancelárií s kompletným sociálnym príslušenstvom. Výmera podlahových plôch kancelárií je 353,32 m2, komunikačné plochy a sociálne zariadenie budovy je vo výmere 175,79 m2.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...