ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 46 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Seberíniho (Ružinov) – 2 kancelárie 74,75 m2.

Cena:
747,50 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Seberíniho
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 75 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 40
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 2 veľmi pekné kancelárie v objekte s výťahom v príjemnom prostredí obľúbenej mestskej časti Ružinov, na Seberíniho ulici, bezprostredne pri hotely Bratislava (stravovacie možnosti, kaviareň, atď.). Objekt je zrekonštruovaný. Kancelárie sa nachádzajú v uzatvorenom bloku niekoľkých kancelárii so spoločným zázemím: kuchynka, pánska a dámska toaleta, chodba, zasadačka. Priestory sú vybavené počítačovou sieťou, telefónnymi prípojkami a internetom s optickým káblom. Kancelárie sú optimálneho tvaru, príjemného vzhľadu s kobercovou podlahou (spoločné zázemie dlažba), veľmi dobre presvetlené (hliníkové okná).

Vstup do objektu je monitorovaný kamerovým systémom a všetky vstupy sú na elektronický čip (pre klientov je elektronický vrátnik). V blízkom okolí sú značné možnosti bezplatného parkovania. Parkovanie je možné aj priamo pred objektom za poplatok 75.- Eur/mesiac. Možnosť parkovania za poplatok pre klientov je aj pri hotely Bratislava.

Cena celkom:
Nájom: 747,50.- Eur/mesiac.
Služby, klimatizácia, vykurovanie, vodné a stočné: 93,40.- Eur/mesiac.
Spolu cena: 840,90.- Eur/mesiac.

Elektrická energia: vyúčtovanie podľa skutočnej spotreby. Ceny sú uvádzané bez Dph.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...