ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Seberíniho – kancelársky celok 167,6 m2 + parkovanie.

Cena:
414 307,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Seberíniho
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 168 m2
ID inzerátu: 48
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj samostatný kancelársky celok, zaberajúci jedno celé podlažie, v administratívnom objekte s výťahom. Budova je situovaná v príjemnom prostredí obľúbenej mestskej časti Ružinov, na Seberíniho ulici v Bratislave. Administratívny objekt je moderne zrekonštruovaný. Kancelárske priestory sú vybavené počítačovou sieťou, telefónnymi prípojkami a internetom s optickým káblom. Kancelárie sú optimálneho tvaru, príjemného vzhľadu s kobercovou podlahou (recepcia, kuchyňa a toalety – dlažba), veľmi dobre presvetlené (hliníkové okná). Vstup do objektu je monitorovaný kamerovým systémom a všetky vstupy sú na elektronický čip (pre klientov je elektronický vrátnik).

Dispozícia kancelárskeho celku je nasledovná: vstupná hala (recepcia), 4 veľké kancelárie (z toho jedna použiteľná ako veľká zasadačka alebo dvojkancelária), kuchynský kút s jedálenským sedením, 2x terasa a oddelené pánske a dámske toalety. Pôdorys v elektronickej podobe Vám pošleme na vyžiadanie e-mailom. Cena kancelárskeho celku je 414.307.- Eur bez Dph (497.168.- Eur vrátane Dph). Možnosť kúpiť aj parkovacie státia v cene 12.000.- Eur bez Dph (14.400.- Eur vrátane Dph) alebo garážové státia v cene 19.500.- bez Dph (23.400.- Eur vrátane Dph).

Administratívny objekt sa nachádza v blízkosti hotela Bratislava, ktoré poskytuje pre firmy možnosti usporiadať konferencie a iné firemné aktivity. V prípade potreby zaistiť ubytovanie pre svojich mimo Bratislavských, prípadne zahraničných klientov máte všetko akoby pod jednou strechou. V hotely Bratislava je tiež skvelá reštaurácia a kaviareň.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...