ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 46 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Drotárska cesta (Horský park) – výnimočné bývanie vo vile – byt 141 m2 + terasa 37 m2 + záhrada 251 m2.

Cena:
441 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Drotárska cesta
Kategória: Byty
Druh: 5 a viac izbový byt
 
Podlahová plocha: 180 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 77
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Charakteristika bytu:
Ponúkame Vám na predaj v jednej z najlukratívnejších, najprestížnejších častí Bratislavy, moderný a možno povedať skutočne výnimočný 5-izbový byt vo vile na hradnom kopci, v bezprostrednej blízkosti Horského parku, Bratislava-Staré Mesto, Drotárska cesta. Úžitková plocha: nádherne presvetlený byt 141 m2 + terasa na najvyššom podlaží s krásnym výhľadom 36,7 m2 + záhrada 251,1 m2 + pivnica 2,7 m2 s dvoma garážovými státiami. Celkom byt + terasa + pivnica = 180,4 m2. Byt sa predáva ako holo-byt, čo budúcemu majiteľovi poskytuje možnosť na dotvorenie interiérov absolútne do posledného detailu, podľa vlastných predstáv. Vynikajúca dispozícia bytu spolu s prekrásnym výhľadom na mestskú scenériu a interiérom ušitým na mieru, vytvoria tak pre vás dokonalé bývanie, oázu oddychu, ktorú si po celodennom zhone rozhodne zaslúžite.

Dispozícia bytu (situácia + pôdorysy a vizualizácie vo fotogalérii, na požiadanie zašleme technické výkresy):
• Suterén – pivnica + 2x parkovanie. 1.np – predsieň, kuchyňa, obývačka s prípravou na krb, toaleta a záhrada. 2.np – 3 izby, kúpeľňa. 3.np – izba, šatník, kúpeľňa + terasa. Byt vo vile je koncový, poskytuje najväčšie súkromie a v suteréne (polo-zapustený suterén), kde sú aj garážové miesta je časť spoločných priestorov využiteľných len k tomuto bytu.

Charakteristika objektu:

Byt sa nachádza vo vile, s celkovým počtom 3 byty a ponúka vysoký stupeň súkromia v mestskom type bývania. Komfort obyvateľov zvyšuje pohodlné parkovanie v garážových priestoroch v suteréne objektu. Celkovo má vila 3 nadzemné podlažia + 1 polo-zapustený suterén. Objekt i byt v ňom rozhodne spĺňajú všetky aspekty moderného, dynamického, luxusného bývania, aj s aspektami bývania v rodinnom dome, túto atmosféru jednoznačne navodzuje vlastná záhrada, vertikálny rozmer a terasa na najvyššom podlaží.

Charakteristika lokality:
• Drotárska cesta je mimoriadne tichou, na bývanie ideálnou zónou.
• V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Horský park, najväčšia prírodná zelená zóna v Bratislave s pôvodnou faunou a flórou, ideálne miesto pre aktívny oddych. Cyklotrasa v prepojení Horský park – Železná studnička – Dunajská cyklotrasa. Známa Horáreň s detským ihriskom, lesným kinom, jazda na poníkoch.
• Iuventu si zase obľúbia tí, ktorí si radi zacvičia vo fitnescentre, plávajú v bazéne či uprednostňujú relax v saune.
• Bezprostredná možnosť využitia služieb MHD a Taxislužieb a reštauračných služieb.
• V blízkosti sa nachádzajú ambulancie odborných a praktických lekárov a desať lekární.
• Priamo v lokalite nájdete niekoľko materských, základných a stredných škôl, dve vysoké školy a tri základné umelecké školy, jazykové školy, centrá voľného času a školské kluby detí.
• V areáli Bratislavského hradu sa nachádza múzeum a organizuje sa tu množstvo kultúrnych a spoločenských podujatí. Centrum divadla, literatúry a vzdelávania nájdete na Gaštanovej ulici. V lokalite sa nachádza aj niekoľko kostolov rímskokatolíckej, evanjelickej a pravoslávnej cirkvi.

Celková cena bytu (holo-byt) + terasa + pivnica (spolu 180,4 m2) + záhrada (251,1 m2) + 2x garážové státia:
• Cena bez DPH: 441.900.- Eur.
• Cena s DPH: 530.280.- Eur.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...