ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Košická – veľmi pekné kancelárie od 25,2 m2 do 34,3 m2.

Cena:
519,75 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Košická
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 32 m2
ID inzerátu: 89
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Košickej ulici v Bratislave, v dome s výťahom a recepciou. Prístup do kancelárií je 24 hod/7 dní v týždni. Priestory majú k dispozícii kuchynku a oddelené pánske a dámske toalety. Kancelárske priestory sú delené na väčšie samostatné celky od 130 m2 do 630 m2 a menšie flexi kancelárie od 14 do 59 m2. Kancelárie sú zariadené nábytkom a dajú sa rôzne kombinovať.

Cena komplet bez DPH mesačne za kanceláriu – obsadenosť v RK – neplatíte províziu pre RK:
• Kancelária 25,2 + 6,3 m2 = 31,5 m2 – 519,75 Eur/mes.
• Kancelária 27,2 + 6,8 m2 = 34 m2 – 561 Eur/mes.
• Kancelária 29,1 + 4,7 m2 = 33,1 m2 – 546,15 Eur/mes.
• Kancelária 29,8 + 7,4 m2 = 37,2 m2 – 613,8 Eur/mes.
• Kancelária 30,7 + 7,7 m2 = 38,4 m2 – 633,6 Eur/mes.
• Kancelária 31,3 + 7,8 m2 = 39,1 m2 – 645,15 Eur/mes.
• Kancelária 34,3 + 8,6 m2 = 42,9 m2 – 707,85 Eur/mes.
Parkovanie:
• Parkovacie státie v garáži – 100 Eur/mes.


Administratívna budova bola skolaudovaná v roku 2001 je vhodná pre klientov, ktorí zvažujú lokalitu, kvalitu a rozumnú cenu za prenájom. Budova prešla v roku 2019 kompletnou rekonštrukciou technológií vrátane novej recepcie a zeleného átria. Budova je dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Objekt je napojený priamo na parkovací dom a návštevy môžu využiť parkovisko aj pred budovou. Na prízemí sú služby ako banka, kaderníctvo, lekáreň a pod.

Iné charakteristiky:
Podlaha: koberce. Okná: hliníkové. Kancelárie: slnečné, výborne presvetlené. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet (optika na každom poschodí – SWAN, Orange, Telekom, Vnet, atď.), vykurovanie/chladenie/klimatizácia. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: príjemné kultivované prostredie, blízko MHD, trh na Miletičovej ulici a obchody, reštaurácie, kaviarne a pošta na Zahradníckej ulici.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...