ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Košická – reprezentatívne kancelárie 1.090 m2, bezproblémové parkovanie.

Cena:
13 633,75 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Košická
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 1091 m2
ID inzerátu: 94
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárie o výmere 1.090,7 m2 na Košickej ulici v Bratislave, v dome s výťahom a recepciou. Moderný architektonický štýl budovy a Top adresa sú zárukou reprezentatívneho charakteru prevádzky alebo sídla vašej firmy na danom mieste.

Kancelárie sú „A“ kancelárskeho štandardu (zdvojené podlahy, vykurovanie/chladenie/klimatizácia). Priestory majú k dispozícii kompletné sociálne zázemie (kuchynky a oddelené pánske a dámske toalety). Kapacita kancelárskeho priestoru v závislosti od dispozičného usporiadania je 80 – 100 zamestnancov. Prístup do kancelárií je 24 hod/7 dní v týždni.

V prípade požiadaviek je možné riešiť iné dispozičné riešenie, ako je v pôdoryse vo foto-galérii. Doba nájmu sa podľa vami požadovaných úprav pohybuje v rozmedzí 36 až 60 mes., pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nájomné sa platí mesačne vopred a skladá sa zábezpeka (zúčtovateľná/vratná) vo výške 3 mes. nájomného.

Cena komplet bez DPH mesačne za kancelárie/4.np – neplatíte províziu pre RK:
• Nájom: 1.090,7 m2 x 12,5 eur/m2/mes = 13.633,75 eur/mes.
• Prevádzkové náklady + služby (zálohovo): 1.090,7 m2 x 3 eur/m2/mes = 3.272,10 eur.
• Spolu: 16.905,85 eur/mes (vrátane DPH: 20.287,02 eur/mes).
Cena bez DPH mesačne za parkovacie miesto (počet prakticky neobmedzený):
• 100 eur/mes – v podzemnej garáži.
• 75 eur/mes – pred objektom.

Iné charakteristiky:
Podlaha: koberce, dlažby. Okná: hliníkové. Kancelárie: slnečné, výborne presvetlené. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Internet: optika na každom poschodí – SWAN, Orange, Telekom, Vnet, atď. Asfaltová prístupová cesta + bezproblémové parkovanie. Výhody: príjemné kultivované prostredie, blízko absolútne centrum Bratislavy, MHD, trh na Miletičovej ulici a obchody, reštaurácie, kaviarne, Tatra banka a pošta na Zahradníckej ulici.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...