ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Košická – reprezentatívne kancelárie od 19,6 m2 do 28,9 m2.

Cena:
495,25 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Košická
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 28 m2
ID inzerátu: 95
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárie na Košickej ulici v Bratislave, v dome s výťahom a recepciou. Kancelárske priestory sú delené na väčšie samostatné celky od 150 m2 do 890 m2 a menšie flexi kancelárie od 14 do 42 m2, kde je možnosť využívať aj zasadačku. Moderný architektonický štýl budovy a Top adresa sú zárukou reprezentatívneho charakteru prevádzky alebo sídla vašej firmy na danom mieste.

Cena komplet bez DPH mesačne za kanceláriu – obsadenosť v RK – neplatíte províziu pre RK:
• Kancelária 19,6 + 8,7 = 28,3 m2: 495,25 Eur/mes.
• Kancelária 28,3 + 12,6 = 40,9 m2: 4715,75 Eur/mes.
• Kancelária 28,9 + 12,9 = 41,8 m2: 731,5 Eur/mes.

Cena bez DPH mesačne za parkovacie miesto:
• 100 Eur/mes. – v podzemnej garáži.

Kancelárie sú „A“ kancelárskeho štandardu (zdvojené podlahy, vykurovanie/chladenie/klimatizácia). Priestory majú k dispozícii kompletné sociálne zázemie (kuchynky a oddelené pánske a dámske toalety). Prístup do kancelárií je 24 hod/7 dní v týždni. Min. doba nájmu je 24 mes. Nájomné sa platí mesačne vopred a skladá sa zábezpeka (zúčtovateľná/vratná) vo výške 2 mes. nájomného.

Administratívna budova skolaudovaná v roku 2010 je ideálnym miestom na prenájom kancelárie v Bratislave. Jednou z najväčších výhod je lokalita v širšom centre mesta, priamo na Košickej ulici číslo 49. Budova je dobre dostupná zo všetkých smerov mesta. Okrem kvalitných priestorov s plne otvárateľnými oknami je zaujímavosťou dostatok parkovacích miest pre návštevy aj nájomcov. Aktuálne budova prechádza čiastočnou rekonštrukciou spoločných priestorov a technológii. Nová recepcia bude hotová koncom júla 2021 a bude príjemným spestrením pre klientov.

Iné charakteristiky:
Podlaha: koberce, dlažby. Okná: hliníkové. Kancelárie: slnečné, výborne presvetlené. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Internet: optika na každom poschodí – SWAN, Orange, Telekom, Vnet, atď. Asfaltová prístupová cesta + bezproblémové parkovanie. Výhody: príjemné kultivované prostredie, blízko absolútne centrum Bratislavy, MHD, trh na Miletičovej ulici a obchody, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko, Tatra banka a pošta na Zahradníckej ulici.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...