ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Miletičova – pekné kancelárie 20, 40 až 60 m2, od 350 eur/mes.

Cena:
350,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Miletičova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 20 m2
ID inzerátu: 96
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárie o výmere od 19, 20, 40 až po 160 m2 na Miletičovej ulici v Bratislave, v dome s výťahom a recepciou so strážnou službou. Administratívna budova poskytuje aj parkovanie na vlastnom uzavretom parkovisku, a to spolu 58 parkovacích státí, ktoré je zabezpečené rampami, kamerovým systémom, ako aj strážnou službou. V budove sa nachádza aj konferenčná miestnosť.

Kancelárie sú kvalitného kancelárskeho štandardu a majú k dispozícii na každom podlaží kompletné sociálne zázemie (kuchynky a oddelené pánske a dámske toalety). Prístup do kancelárií je 24 hod/7 dní v týždni.

Cena komplet bez DPH mesačne za kancelárie vrátane energií a služieb (tiež aj upratovanie vlastných priestorov, nie len spoločných) – neplatíte províziu pre RK, obsadenosť v RK:
• Kancelária 20 m2: 350 eur/mes.
• Dvoj-kancelária 40 m2: 700 eur/mes.
• Celok 3 kancelárií 60 m2: 1.050 eur/m2.
Cena bez DPH mesačne za parkovacie miesto:
• 100 eur/mes.
• +klientské parkovisko.

Iné charakteristiky:
Podlaha: koberce, dlažby. Okná: otvárateľné + klimatizácia. Kancelárie: slnečné, výborne presvetlené. Stav objektu: úplná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Internet: nadštandardné prenosové rýchlosti (10-Gigabit) so šírkou prenosového pásma 500-650 MHz, optika na každom poschodí – SWAN, Orange, Telekom, Vnet, atď. Asfaltová prístupová cesta + dobré parkovanie v okolí. Výhody: príjemné kultivované prostredie, blízko absolútne centrum Bratislavy, MHD, trh na Miletičovej ulici a obchody, reštaurácie (aj priamo v budove), kaviarne, Tatra banka a pošta na Zahradníckej ulici.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...