ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Dunajská - luxusný štvorizbový byt 172 m2.

Cena:
651 700,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 172 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 141
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Charakteristika bytu:
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt Bratislava-Staré Mesto na Dunajskej ulici v polyfunkčnej budove s výťahom. K bytu patrí balkón a terasa. Plocha: byt 149,57 m2 a balkón + terasa 22,51 m2, ostatné výmery jednotlivých izieb pošleme na vyžiadanie (pôdorys dispozičného usporiadania, viď. fotogaléria). Byt sa nachádza sa na 4. poschodí.
Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: hliníkové. Vybavenie kúpeľne (2x): klasická vaňa + sprchovací kút + toaleta. Oddelená hosťovská toaleta s umývadlom. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet a tv, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, blízko obchody/reštaurácie/kaviarne, zastávka MHD, školské a kultúrne zariadenia, park, fitnes-centrum a celkovo výborná občianska vybavenosť v blízkom okolí.

Charakteristika objektu:
Celkom iba 43 bytov, čo zaručuje vysoký stupeň súkromia na mestské pomery. Dva bloky, a to A – B. Blok A – priečelie Dunajskej ulice a blok B – vnútorný blok + záhrada s detským kútikom. Na 1. a 2.np sa nachádzajú obchodné priestory a kancelárske priestory. V podzemných garážach je 203 parkovacích miest. Výborná poloha, neďaleko od historickej časti mesta (absolútneho centra), ako aj od obľúbeného moderného obchodno-nákupného centra Eurovea s promenádou pri Dunaji.

Charakteristika nadštandardu bytu:
Zavedený inteligentný systém ovládania bytu, vysoký štandard materiálov. Moderné riešenie dispozície bytu.

Celková cena bytu – neplatíte províziu pre RK, v cene sú právne služby, notár, katastrálne konanie:
• Byt je v cene 651 700 €.
• Možnosť zakúpenia pivničného priestoru v cene 1.200.- EUR.
• Možnosť zakúpenia parkovacích státí v podzemnej garáži v cene 25.900.- EUR/státie (tiež možnosť prenájmu).

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Eva Fraňová
Telefón:0904 525 666
E-mail:eva.frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...