ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Grösslingova - 2 kancelárie + kuchynka 66,43 m2.

Cena:
598,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Grösslingova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 66 m2
ID inzerátu: 142
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame do prenájmu 2 kancelárie s vlastným sociálnym zázemím o rozlohe 66,43 m2 v centre mesta na Grösslingovej ulici. Pekné, klimatizované kancelárie ideálneho tvaru majú k dispozícii vlastný kuchynský kútik na prípravu kávy, čaju, drobného občerstvenia a majú vlastnú toaletu. Dispozícia, viď. pôdorys vo fotogalérii.

Kancelárie a objekt, v ktorom sa nachádzajú, spĺňajú všetky podmienky reprezentatívneho sídla vašej firmy. Vo vstupe objektu sa nachádza recepcia a vedľa nej čakáreň pre klientov a k dispozícii sú tiež zasadačky, ktoré sa v prípade potreby, na určitý čas, dajú objednať.

Výťah: áno. Podlaha: koberce. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet. Zabezpečenie objektu kamerovým systémom a strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: kancelárie slnečné, pekný výhľad, tiché prostredie, výborná dostupnosť MHD, výborné stravovacie a nákupné možnosti v blízkom okolí.

Cena – m neplatíte províziu pre RK:
• Cena nájmu 9 Eur/m2/mesiac: 598.- Eur/mesiac.
• Služby a energie 4 Eur/m2/mesiac: 266.- Eur/mesiac.
• Celkom bez DPH: 864.- Eur/mesiac, konečná cena pre neplatičov DPH: 918.- Eur/mesiac.
• Celkom vrátane DPH: 1.037.- Eur/mesiac.
Ku je možné si prenajať garážové státie v cene 100 Eur/mesiac + DPH.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...