ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Na Štyridsiatku - luxusný 6-izbový byt 316,49 m2 (2x terasa).

Cena:
2 019 850,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Na Štyridsiatku
Kategória: Byty
Druh: 5 a viac izbový byt
 
Podlahová plocha: 316 m2
Stav objektu: novostavba
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 167
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Charakteristika bytu:
Ponúkame Vám na predaj moderný, slnečný, celkovo veľmi pekný 6-izbový byt, ul. Na Štyridsiatku, Bratislava-Staré Mesto. K bytu prináležia dve terasy s krásnymi výhľadmi do okolia. K bytu patria tiež garážové státia a pivničná kobka. Plocha: byt 212,95 m2 a terasy majú rozlohu 103,54 m2, celkom 316,49 m2. Byt má dve kuchyne, momentálne je rozdelený na dva samostatné byty. Môže byť teda využívaný, ako dvojgeneračný alebo v prípade zrušenia jednej kuchyne získate ďalšiu izbu (napr. domáca pracovňa). V súčasnom stave je možné jeden byt využívať na vlastné bývanie a druhý na prenájom. Spojenie do jedného bytu si vyžaduje menšiu stavebnú úpravu, ktorá ale stojí za to (úpravou získate novú predsieň). Dispozícia 1.bytu: otvorený koncept obývačky s kuchyňou, 2 izby, kúpeľňa, toaleta, sklad/šatník a terasa. Dispozícia 2.bytu: obývačka s voľným prechodom do kuchyne, 2 izby, kúpeľňa, toaleta a terasa. Pôdorysy a rezy v PDF pošleme na vyžiadanie.

Štandardy bytu:
Zavedený inteligentný systém ovládania bytu, celkovo vysoký štandard materiálov. Podlahy: plávajúce drevené + dlažby. Steny: stierky + dlažby. Okná: hliníkové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mraznička, mikrovlnka. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, TV, internet, klimatizácia, vonkajšie elektrické žalúzie. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom. Moderné zariadenie bytu, ktoré je k dispozícii, je možné v prípade záujmu si ponechať.

Charakteristika objektu:
Byt sa nachádza v modernej luxusnej vile s výťahom. Vila má 5.podlaží, z toho dve čiastočne zapustené v teréne (svahovitý terén). Celkom 5 bytov. Na spodnom podlaží je situovaný 3-izb. byt s predzáhradkou a garážové státia. Na 2.podlaží sa nachádza 4-izb. byt a pivničné kobky. Na 3.podlaží sú dva 3-izb. byty bezproblémovo spojiteľné do jedného 6-izb. bytu a na 4. a 5.podlaží je 7-izb. mezonet. Všetky byty majú nádherné výhľady do okolitej krajiny a tiež na naj dominantu Bratislavy, a to Bratislavský hrad.

Lokalita:
Vila je situovaná v tichom prostredí lukratívnej časti Bratislavy, v bezprostrednej blízkosti Slavína a Horského parku. Prestížna TOP adresa, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších.

Celková cena bytu – neplatíte províziu pre RK – v cene právny servis:
• Cena bytu: 2 019 850 €.
• Cena garážových státí: v rámci kúpnej ceny bytu.
• Cena pivničnej kobky: v rámci kúpnej ceny bytu.
• Zariadenie bytu: v rámci kúpnej ceny bytu.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Eva Fraňová
Telefón:0904 525 666
E-mail:eva.frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...