ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 44 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

Limbach – holodom RD-Vila – cca 380 m2 + terasa na pozemku 1.589 m2.

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Limbach
Ulica: Limbach
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 380 m2
Plocha pozemku: 1589 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 177
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľký holodom RD-Vila (cca 380 m2 dom + veľká terasa) s nádherným výhľadom do okolia, situovaný vo veľmi peknom prostredí, v zastavanej lokalite plnej nádherných záhrad, v najlukratívnejšej časti obce.

RD-Vila je prístupný riadnou cestnou komunikáciou. Je napojený na štátnu cestu. Je založený v južnom svahovitom teréne, priamo obklopenom Malými Karpatami, na pozemku veľkosti 1.589 m2. Poskytuje vysoký stupeň súkromia a oddychu, aj pre tých najnáročnejších.

Po technickej stránke ide o dom postavený z kvalitných tradičných materiálov, je napojený z verejných sietí na elektrickú energiu, plyn, verejný vodovod a kanalizáciu. Vyznačuje sa výborným, moderným dispozičným usporiadaním. Je trojpodlažný. Ide o projekt DIAMANT 183/60, ale oproti fotogalérii s tromi plnohodnotnými podlažiami.

Cena domu DOHODOU – vrátane právnych služieb a katastrálnych poplatkov – neplatíte províziu pre RK. Pre orientáciu:
• Súčasná tržná cena pozemku: 1.589 m2 x 200.- eur/m2 = 317.800.- eur.
• Súčasná tržná cena holodom RD-Vila: 380 m2 x 1.500.- eur/m2 = 570.000.- eur.
• Súčasná tržná cena celkom: 317.800.- eur + 570.000.- eur = 887.800.- eur.
• Pri rýchlom jednaní možná výrazná zľava. Ide o dedičstvo a všetci súčasní majitelia majú záujem predať danú nehnuteľnosť.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...