ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA ul. Svornosti – veľmi pekná kancelária 32 m2, tiež 45 m2.

Cena:
320,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica: Ulica Svornosti
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 32 m2
ID inzerátu: 180
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame do prenájmu peknú 32 m2, tiež 45 m2 v administratívnom objekte s výťahom, na ulici Svornosti v Podunajských Biskupiciach. Komfortné prostredie, klimatizované kancelárie, ako aj moderný objekt, v ktorom sa nachádzajú, spĺňajú všetky podmienky atraktívneho sídla vašej firmy, ktoré vás bude dôstojne reprezentovať.

V cene parkovanie pred budovou. Neobmedzený prístup 7 dní / 24 hod v týždni.

Komplet ceny kancelárie – cena bez DPH – neplatíte províziu pre RK:
• Cena kancelárie 32 m2: 320 eur/mes.
• Cena kancelárie 45 m2: 450 eur/mes.
• Možnosť fakturácie DPH iba na služby+energie. Jednotková cena je: nájom 8 eur/m2/mes. + služby+energie 2 eur/m2/mes. = 10 eur/m2/mes.

Iné charakteristiky:
Výťah: áno. Podlaha: koberce, dlažby. Okná: plastové. Stav objektu: moderná novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet. Kamerový systém, alarm, možnosť napojenia na bezpečtnostný pult RAVI. Asfaltová prístupová cesta, hlavný ťah smer Rovinka, 10 min. do centra, dobré napojenie na diaľnicu (Žilina, Brno, Viedeň). Výhody: kancelárie slnečné, pekný výhľad, príjemné prostredie.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...