ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 45 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Vajnorská – veľmi pekné kancelárie od 10,02 až po 62,12 m2.

Cena:
133,47 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Vajnorská
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 10 m2
ID inzerátu: 190
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame do prenájmu kancelárie od 15,76 po 62,12 m2 v 3-podlažnom objekte bez výťahu na Vajnorskej ulici v Bratislave. Veľmi pekné, klimatizované kancelárie so spoločnou kuchynkou a spoločnými oddelenými toaletami na podlaží (pôdorys vo fotogalérii). Kancelárie, ako aj samotný objekt, v ktorom sa nachádzajú, spĺňajú všetky podmienky atraktívneho sídla vašej firmy, ktoré vás bude dôstojne reprezentovať.

Neobmedzený prístup 7 dní / 24 hod v týždni. Možnosť prenájmu aj skladu – info v RK.

Cena kancelárií – neplatíte províziu pre RK – cena vybraných (komplet obsadenosť v RK):
• 10,02 m2 = 133,47.- eur/mes.
• 15,76 m2 = 209,92.- eur/mes.
• 19,29 m2 = 256,94.- eur/mes.
• 21,31 m2 = 284,12.- eur/mes.
• 26,82 m2 = 357,24.- eur/mes.
• 32,75 m2 = 436,23.- eur/mes.
• 43,99 m2 = 585,95.- eur/mes.
• 62,12 m2 = 827,44.- eur/mes.

Iné charakteristiky:
Podlaha kancelárií: koberce. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet. Kancelárie slnečné, pekný výhľad, príjemné prostredie.
Budova sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (III), pôvodne priemyselná zóna je aktuálne doplnená kancelárskymi budovami a rôznymi obchodnými prevádzkami. V blízkom okolí lokality, nájdete rozsiahlu občiansku vybavenosť (napríklad OC Shopping Palace sa nachádza len 650 metrov od areálu). Budova ma aj výbornú dostupnosť MHD – zastávka (električka, autobus) je priamo pred objektom. Veľmi dôležitá je aj blízkosť diaľnice D1 – výjazd sa nachádza necelé 3 km od budovy. Vjazd do budovy je priamo s ulice Vajnorská – jedna z hlavných dopravných tepien Bratislavy.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Ján Fraňo
Telefón:0948 211 922
E-mail:frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...