ŠŤASTNÝ DOMOV Podľa Vašich predstáv
ÚSPEŠNÉ PRACOVISKO Vaša spokojnosť je pre nás prioritou č.1
Vyhľadávanie
V ponuke je 43 nehnuteľností.
Obrázkové menu

Exkluzivita

Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že ak sa s Vašou nehnuteľnosťou bude na trhu oháňať X-maklérov, že dosiahnete najlepšiu cenu v predaji, či prenájme? Určite nie, zakaždým bude na Vás vyvíjaný nátlak, aby ste predali (prenajali) hneď pri prvom záujemcovi, za akýchkoľvek podmienok, všetci sú totiž pod konkurenčným tlakom a všetci chcú predať (prenajať)! Prečo exkluzívne nám? Pretože, ak ste si to pozorne prečítali, vidno, že to s Vami myslíme maximálne seriózne, profesionálne. A otvorte si aj ďalšie novinky a aktuality na našej stránke ... 
viac

Inzercia

S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej nehnuteľnosti na všetkých naj-portáloch, čo sú nemalé finančné náklady, ktoré ušetríte a ušetríte aj čas, ktorý by ste strávili zabezpečovaním predaja. Naše skúsenosti Vám zabezpečia, že na obhliadky vyselektujeme iba vážnych záujemcov a ušetríte tak ďalší čas. Veď čas sú peniaze, či nie? 
viac

Home stating

V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti bol Tip-Top. Málokto bude rozmýšľať a predstavovať si, ako by to mohlo ideálne vyzerať. Chceme predať, čo najlepšie, bez toho to už dnes nejde. Máme na to profesionála, ktorý zabezpečí naj-styling. Priznajme si, tiež to chceme vidieť Tip-Top, keď sa rozhodneme kupovať, a to čokoľvek. 
viac

Právny servis

Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu Vašej nehnuteľnosti od A po Z s maximálnym profesionálnym nasadením, vrátane právneho servisu. Už veľa ľudí to podcenilo a ostali im akurát oči pre plač. S nami sa Vám to nestane. Prečítajte si aj naše ďalšie krátke články na tejto www, ohľadne danej témy, Platby v hotovosti = RIZIKO!, Pozor na zmluvy z internetu ... 
viac

Máte otázky na web pre Vašu realitku?

Kontaktujte nás!

BA Štúrova – veľmi pekné kancelárie od 17,5 až po 42,33 m2.

Cena:
253,58 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Štúrova
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 18 m2
ID inzerátu: 192
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame do prenájmu kancelárie od 17,5 až po 42,3 m2 v objekte na Štúrovej ulici v Bratislave. Veľmi pekné, klimatizované kancelárie so spoločnou kuchynkou a spoločnými oddelenými toaletami na podlaží a tiež so zdieľanou zasadačkou. Kancelárie, ako aj samotný objekt, v ktorom sa nachádzajú, spĺňajú všetky podmienky atraktívneho sídla vašej firmy, ktoré vás bude dôstojne reprezentovať.

Neobmedzený prístup 7 dní / 24 hod v týždni.

Cena kancelárií (bez DPH) – neplatíte províziu pre RK – cena vybraných (komplet obsadenosť v RK):
• 17,5 m2 = 253,58.- eur/mes.
• 21,15 m2 = 306,46.- eur/mes.
• 22,15 m2 = 320,95.- eur/mes.
• 24,11 m2 = 349,35.- eur/mes.
• 33,23 m2 = 487,50.- eur/mes.
• 39,95 m2 = 578,88.- eur/mes.
• 42,33 m2 = 613,36.- eur/mes.
Iné charakteristiky:
Podlaha kancelárií: koberce. Okná: plastové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Ostatné vybavenie: internet. Kancelárie slnečné, pekný výhľad, príjemné prostredie.
Polyfunkčná budova s administratívnymi a obchodnými priestormi. Celková výmera objektu je 5800m2. Budova má 8 nadzemných podlaží a 2 podzemné podlažia. Prepojená je pasážou s polyfunkčným objektom, kde sa nachádza nákupná galéria Luxor. Na prízemí a 1NP. budovy sú obchodné priestory s výkladmi orientovanými na Štúrovu ulicu. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany. V budove sa nachádzajú dva samostatné vchody, osobný výťah. Jednotlivé poschodia sú uzamykateľné.
V blízkom okolí lokality, nájdete rozsiahlu občiansku vybavenosť vrátane výborných stravovacích možností. Budova ma aj výbornú dostupnosť MHD. Veľmi dôležitá je aj blízkosť diaľnice D1.

Maklér:

makler
Maklér:Dipl.Ing. Eva Fraňová
Telefón:0904 525 666
E-mail:eva.frano-ZVNC-jef.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Exkluzivita Zverte nám Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej opatery. Prečo exkluzivita? Myslíte, že...
Inzercia S nami inzerujete v našej réžii a v prípade exkluzivity, zabezpečíme topovanie Vašej...
Home stating V prípade exkluzívneho predaja alebo prenájmu zabezpečíme, aby interiér Vašej nehnuteľnosti...
Právny servis Zabezpečíme všetky kroky úspešného predaja alebo prenájmu od A po Z s maximálnym...
Druhá novinka Platby v hotovosti = RIZIKO! Ak to len trochu pôjde, vyhnite sa pri predaju či...